1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Previous
Next

O mnie Mirosław Bar

ImageUrodziłem się w 1960 roku w Przemyślu. Od 28 lat jestem w związku małżeńskim z Ewą. Mamy dwoje dzieci – syna Arkadiusza lat 25 i córkę Annę lat 17

Więcej »

Historia choroby Od pierwszych objawów do dzisiaj

ImageByła jesień 1975 roku. Siedziałem w czwartej ławce na lekcji fizyki, gdy nagle przed oczyma zaczęły mi się pojawiać niewielkie przeźroczyste okręgi.

Więcej »

Jak można pomóc 1% z PIT, darowizna, zbiórka publiczna

ImagePrzekaż swój 1 procent
To nic nie kosztuje!
Możesz dać mnie, zamiast fiskusowi.

Więcej »

ZUS pokonany

Jak już wam wcześniej wspominałem, założyłem ZUS-owi dwie sprawy w sądzie. Pierwszą już wygrałem. Kilka dni temu wyrok o którym już pisałem w poprzednim komentarzu, korzystny dla mnie  uprawomocnił się.  Sprawa zamknięta. W drugim przypadku rozprawa odbędzie się 1 marca. Ale i w tym przypadku opinia lekarza biegłego sądowego, neurochirurga z Lublina jest korzystna dla mnie. I tu powinno być dobrze. Pytam jednak publicznie, kto z ZUS-u odpowie i zapłaci koszty postępowania  sądowego, za opinie biegłego, za karne odsetki, za koszty zastępstwa  procesowego, które ZUS  musi mi zwrócić. Kto również zapłaci za wcześniejsze postępowanie odwoławcze, które trwało blisko rok. A przypomnę, że w  ramach tego postępowania, badało mnie dziewięciu lekarzy orzeczników ZUS-u. Przecież to wszystko kosztuje i to nie mało. To zapewne pytanie retoryczne, bo i tak wiadomo kto – budżet państwa. Stać nas na takie marnotrawstwo?  Będę jednak dociekliwy  i będę korzystając z przysługującego mi prawa do dostępu do informacji publicznej i będę pytać ZUS,  ile to kosztowało i kto płaci za ich błędy.

Ulotka str.1

Pierwsza strona ulotki

Ulotka str.2

Druga strona ulotki

Patronat PZM

Patronat nad wyprawą Polskiego Związku Motorowego
Go to Top