1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Previous
Next

O mnie Mirosław Bar

ImageUrodziłem się w 1960 roku w Przemyślu. Od 28 lat jestem w związku małżeńskim z Ewą. Mamy dwoje dzieci – syna Arkadiusza lat 25 i córkę Annę lat 17

Więcej »

Historia choroby Od pierwszych objawów do dzisiaj

ImageByła jesień 1975 roku. Siedziałem w czwartej ławce na lekcji fizyki, gdy nagle przed oczyma zaczęły mi się pojawiać niewielkie przeźroczyste okręgi.

Więcej »

Jak można pomóc 1% z PIT, darowizna, zbiórka publiczna

ImagePrzekaż swój 1 procent
To nic nie kosztuje!
Możesz dać mnie, zamiast fiskusowi.

Więcej »

Przemyscy artyści dla Mirosława Bara

Cała plejada przemyskich artystów wykazała ogromną siłę i solidarność w udzieleniu wsparcia dla potrzebującego naszej pomocy chorego p. Mirosława Bara. Niewątpliwie jest to wyraz ogromnego szacunku i uznania dla tego Człowieka – przykładu walki z przeciwnościami losu i własną niesprawnością. W dniu 12 stycznia sala widowiskowa PCKiN ZAMEK była wypełniona po brzegi, a przybyli tu i współpracownicy i znajomi p. Mirosława Bara, jak również zwykli mieszkańcy Przemyśla. Kusił do tego koncert charytatywny i możliwość zobaczenia na nim naszych wspaniałych, lokalnych wykonawców. O godzinie 17-tej otworzył się przed widzami cały przepyszny świat twórców muzyki, wokalistów, tancerzy. Była to wyjątkowa okazja, gdyż podczas jednego, blisko czterogodzinnego koncertu każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego i delektować się albo słuchaniem głosów piosenkarzy, albo potężnymi tonami muzyki, albo nacieszyć wzrok kalejdoskopem kolorów i różnorodnością barw, jak również doskonałością i pięknem ruchu.

Koncert otwarła Dyrektor PCKiN ZAMEK – p. Renata Nowakowska, która szczególnie ciepło powitała publiczność podkreślając, że przyszliśmy tu z potrzeby serca, aby wesprzeć naszego wspaniałego znajomego – Mirosława Bara, a nasza skumulowana i przekazywana mu pozytywna energia z pewnością przyczyni się do szybszego powrotu do zdrowia. Ten podniosły nastrój utrzymywał się przez cały czas trwania koncertu, a dbali o to wszyscy: konferansjerzy, wykonawcy i publiczność.

Biletem wstępu był dowolny datek wrzucony do puszki, za co w zamian otrzymywało się piernikowe ciasteczko z wylukrowanym napisem Dla Mirka. Tymi apetycznymi ciasteczkami częstowały z ogromnych koszyków piękne młode dziewczyny, a swoim niecodziennym ubiorem wprowadzały podniosłą atmosferę. Prowadzącymi imprezę byli Katarzyna Prokopowicz i Jaromir Barański, a wybór akurat tych osób do tej roli był przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”.

Sukces całej imprezy był możliwy dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu się ogromnej ilości ludzi o gorących sercach. Na scenie wystąpili: Przemyski Młodzieżowy Chór Kameralny „Vox Juventum”, Kapela Strażacka „Czy się wali czy się pali”, TRIO X, Zespół „4Decades”, wykonawcy ze Szkoły Podstawowej nr 11, wykonawcy z Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej nr 15. Niewątpliwą atrakcją był występ zwycięzcy VI edycji programu The Voice of Poland – Krzysztofa Iwaneczki.

Organizatorami przedsięwzięcia byli: Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, Stowarzyszenie Dyrektorów Szkół, Przedszkoli, Placówek Oświatowych, Osób Zarządzających Oświatą, Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu, Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyślu.

Film

Ulotka str.1

Pierwsza strona ulotki

Ulotka str.2

Druga strona ulotki

Patronat PZM

Patronat nad wyprawą Polskiego Związku Motorowego
Go to Top