1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Previous
Next

O mnie Mirosław Bar

ImageUrodziłem się w 1960 roku w Przemyślu. Od 28 lat jestem w związku małżeńskim z Ewą. Mamy dwoje dzieci – syna Arkadiusza lat 25 i córkę Annę lat 17

Więcej »

Historia choroby Od pierwszych objawów do dzisiaj

ImageByła jesień 1975 roku. Siedziałem w czwartej ławce na lekcji fizyki, gdy nagle przed oczyma zaczęły mi się pojawiać niewielkie przeźroczyste okręgi.

Więcej »

Jak można pomóc 1% z PIT, darowizna, zbiórka publiczna

ImagePrzekaż swój 1 procent
To nic nie kosztuje!
Możesz dać mnie, zamiast fiskusowi.

Więcej »

Takie marzenia

Nie trace wiary i nadziei i dalej pracuję nad sobą, by choć częściowo się usamodzielnić, tak by móc  podrapać się po nosie, samemu zjeść, samemu choc cokolwiek zrobić. Bo cholernie brakuje mi aktywności, działania i kontaktu z ludźmi. Szczególnie teraz w okresie zimowym, gdy nie moge wyjechać na taras czy pokręcić się po  moim ogrodzie. liczę na to że wiosną, gdy zrobi się ciepło, będą w takiej formie, że będę mógł wyjechać nie tylko przed dom ale nieco dalej, by poczuć smak kontaktu z otoczeniem,  zajechac do jakiegoś baru i samemu wypić małe piwko bezalkoholowe – takie marzenie. Mimo stanu w jakim jestem i braku medycznych podstaw do zmiany na lepsze, dąże do osiągnięcia mojego celu, jakim jest samodzielne kierowanie autem. To jest mój  live motyw taki cel przewodni. Zostawiam sobie pewien procent  nadziei, że go osiągne. Jestem takim dziwnym optymistą.

Ulotka str.1

Pierwsza strona ulotki

Ulotka str.2

Druga strona ulotki

Patronat PZM

Patronat nad wyprawą Polskiego Związku Motorowego
Go to Top