1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Previous
Next

O mnie Mirosław Bar

ImageUrodziłem się w 1960 roku w Przemyślu. Od 28 lat jestem w związku małżeńskim z Ewą. Mamy dwoje dzieci – syna Arkadiusza lat 25 i córkę Annę lat 17

Więcej »

Historia choroby Od pierwszych objawów do dzisiaj

ImageByła jesień 1975 roku. Siedziałem w czwartej ławce na lekcji fizyki, gdy nagle przed oczyma zaczęły mi się pojawiać niewielkie przeźroczyste okręgi.

Więcej »

Jak można pomóc 1% z PIT, darowizna, zbiórka publiczna

ImagePrzekaż swój 1 procent
To nic nie kosztuje!
Możesz dać mnie, zamiast fiskusowi.

Więcej »

14Lip

W PUBIE

Myślałem, planowałem i w końcu zrealizowałem. Dzięki mojej  serdecznej koleżance Lenie, dzięki Leno, po raz pierwszy dojechałem moim  czarno-srebrnym Lamborghini do rynku mojego pięknego miasta. W miłym towarzystwie, a był jeszcze Grzesiek, syn Leny, spędziłem popołudnie. Przetarliśmy wspólnie szlak I teraz wiem, że mogę moim pojazdem  pobuszować po centrum miasta. Pamiętacie, pisałem kiedyś, że bardzo bym chciał pojechać do pabu, posiedzieć, pogadać  i wypić małe co nieco. W końcu się udało i małe bezalkoholowe z soczkiem w Wareckiej degustowałem. Teraz czas na odkrywanie innych dróg, ścieżek i kierunków. Licząc na to, pozostaje z nadzieją.

07Cze

PIERWSZY WYJAZD

Pojechałem. To mój pierwszy wyjazd od blisko dwóch lat poza  najbliższe okolice mojego domu. Szlak przetarty. Było to możliwe dzięki mojej rehabilitantce Dominice, która mnie pilotowała podczas tego OS-u. Zamierzam teraz coraz częściej korzystać z mojego wehikułu i podróżować -  na ile oczywiście akumulatory pozwolą.

Ulotka str.1

Pierwsza strona ulotki

Ulotka str.2

Druga strona ulotki

Patronat PZM

Patronat nad wyprawą Polskiego Związku Motorowego
Go to Top