1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Previous
Next

O mnie Mirosław Bar

ImageUrodziłem się w 1960 roku w Przemyślu. Od 28 lat jestem w związku małżeńskim z Ewą. Mamy dwoje dzieci – syna Arkadiusza lat 25 i córkę Annę lat 17

Więcej »

Historia choroby Od pierwszych objawów do dzisiaj

ImageByła jesień 1975 roku. Siedziałem w czwartej ławce na lekcji fizyki, gdy nagle przed oczyma zaczęły mi się pojawiać niewielkie przeźroczyste okręgi.

Więcej »

Jak można pomóc 1% z PIT, darowizna, zbiórka publiczna

ImagePrzekaż swój 1 procent
To nic nie kosztuje!
Możesz dać mnie, zamiast fiskusowi.

Więcej »

21Sty

Takie marzenia

Nie trace wiary i nadziei i dalej pracuję nad sobą, by choć częściowo się usamodzielnić, tak by móc  podrapać się po nosie, samemu zjeść, samemu choc cokolwiek zrobić. Bo cholernie brakuje mi aktywności, działania i kontaktu z ludźmi. Szczególnie teraz w okresie zimowym, gdy nie moge wyjechać na taras czy pokręcić się po  moim ogrodzie. liczę na to że wiosną, gdy zrobi się ciepło, będą w takiej formie, że będę mógł wyjechać nie tylko przed dom ale nieco dalej, by poczuć smak kontaktu z otoczeniem,  zajechac do jakiegoś baru i samemu wypić małe piwko bezalkoholowe – takie marzenie. Mimo stanu w jakim jestem i braku medycznych podstaw do zmiany na lepsze, dąże do osiągnięcia mojego celu, jakim jest samodzielne kierowanie autem. To jest mój  live motyw taki cel przewodni. Zostawiam sobie pewien procent  nadziei, że go osiągne. Jestem takim dziwnym optymistą.

05Lut

Przemyscy artyści dla Mirosława Bara

Cała plejada przemyskich artystów wykazała ogromną siłę i solidarność w udzieleniu wsparcia dla potrzebującego naszej pomocy chorego p. Mirosława Bara. Niewątpliwie jest to wyraz ogromnego szacunku i uznania dla tego Człowieka – przykładu walki z przeciwnościami losu i własną niesprawnością. W dniu 12 stycznia sala widowiskowa PCKiN ZAMEK była wypełniona po brzegi, a przybyli tu i współpracownicy i znajomi p. Mirosława Bara, jak również zwykli mieszkańcy Przemyśla. Kusił do tego koncert charytatywny i możliwość zobaczenia na nim naszych wspaniałych, lokalnych wykonawców. O godzinie 17-tej otworzył się przed widzami cały przepyszny świat twórców muzyki, wokalistów, tancerzy. Była to wyjątkowa okazja, gdyż podczas jednego, blisko czterogodzinnego koncertu każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego i delektować się albo słuchaniem głosów piosenkarzy, albo potężnymi tonami muzyki, albo nacieszyć wzrok kalejdoskopem kolorów i różnorodnością barw, jak również doskonałością i pięknem ruchu.

Koncert otwarła Dyrektor PCKiN ZAMEK – p. Renata Nowakowska, która szczególnie ciepło powitała publiczność podkreślając, że przyszliśmy tu z potrzeby serca, aby wesprzeć naszego wspaniałego znajomego – Mirosława Bara, a nasza skumulowana i przekazywana mu pozytywna energia z pewnością przyczyni się do szybszego powrotu do zdrowia. Ten podniosły nastrój utrzymywał się przez cały czas trwania koncertu, a dbali o to wszyscy: konferansjerzy, wykonawcy i publiczność.

Biletem wstępu był dowolny datek wrzucony do puszki, za co w zamian otrzymywało się piernikowe ciasteczko z wylukrowanym napisem Dla Mirka. Tymi apetycznymi ciasteczkami częstowały z ogromnych koszyków piękne młode dziewczyny, a swoim niecodziennym ubiorem wprowadzały podniosłą atmosferę. Prowadzącymi imprezę byli Katarzyna Prokopowicz i Jaromir Barański, a wybór akurat tych osób do tej roli był przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”.

Sukces całej imprezy był możliwy dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu się ogromnej ilości ludzi o gorących sercach. Na scenie wystąpili: Przemyski Młodzieżowy Chór Kameralny „Vox Juventum”, Kapela Strażacka „Czy się wali czy się pali”, TRIO X, Zespół „4Decades”, wykonawcy ze Szkoły Podstawowej nr 11, wykonawcy z Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej nr 15. Niewątpliwą atrakcją był występ zwycięzcy VI edycji programu The Voice of Poland – Krzysztofa Iwaneczki.

Organizatorami przedsięwzięcia byli: Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, Stowarzyszenie Dyrektorów Szkół, Przedszkoli, Placówek Oświatowych, Osób Zarządzających Oświatą, Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu, Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyślu.


Warning: array_chunk() [function.array-chunk]: Size parameter expected to be greater than 0 in /home/klient.dhosting.pl/wlodarart/miroslawbar.pl/public_html/media/widgetkit/widgets/gallery/styles/showcase/template.php on line 14

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/klient.dhosting.pl/wlodarart/miroslawbar.pl/public_html/media/widgetkit/widgets/gallery/styles/showcase/template.php on line 16

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/wlodarart/miroslawbar.pl/public_html/media/widgetkit/widgets/gallery/styles/showcase/template.php on line 16

Ulotka str.1

Pierwsza strona ulotki

Ulotka str.2

Druga strona ulotki

Patronat PZM

Patronat nad wyprawą Polskiego Związku Motorowego
Go to Top