1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Previous
Next

O mnie Mirosław Bar

ImageUrodziłem się w 1960 roku w Przemyślu. Od 28 lat jestem w związku małżeńskim z Ewą. Mamy dwoje dzieci – syna Arkadiusza lat 25 i córkę Annę lat 17

Więcej »

Historia choroby Od pierwszych objawów do dzisiaj

ImageByła jesień 1975 roku. Siedziałem w czwartej ławce na lekcji fizyki, gdy nagle przed oczyma zaczęły mi się pojawiać niewielkie przeźroczyste okręgi.

Więcej »

Jak można pomóc 1% z PIT, darowizna, zbiórka publiczna

ImagePrzekaż swój 1 procent
To nic nie kosztuje!
Możesz dać mnie, zamiast fiskusowi.

Więcej »

25Mar

POSELSKA INTERWENCJA

Sygnalizowany przeze mnie problem z procedurą zabraniająca ratownikom medycznym i pielęgniarkom wymiany cewnika, zaintrygował posła na sejm RP pana Andrzeja Matusiewicza. Poseł podzielił mój pogląd, że procedura ta nie powinna być przypisana tylko lekarzom i w oparciu o mój przypadek i po dokonaniu analizy prawnej, skierował do ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego wniosek o zmianę procedury w przedmiotowej sprawie. Podobnej treści pismo wysłał również do rzecznika praw pacjenta.  Ja otrzymałem kopie obu pism do wiadomości. Dziękuję posłowi oraz pracownikom biura poselskiego szczególnie Pani Marii Strzelec za podjęcie tematu, tym bardziej, że ja do biura poselskiego nie wnioskowałem, a informacja była zamieszczone przeze mnie tylko na Facebooku.  Poczekamy na odpowiedź ministra.

27Mar

KOLEJNA AWARIA

Kolejny raz musiałem wysłać mój wózek do naprawy w wrocławskim serwisie. Ponownie posłuszeństwa odmówiły akumulatory.  Tym razem naprawa została wykonana ekspresowo i po tygodniu wózek wrócił do mnie z nowymi akumulatorami. Ale serwis producenta nie mógł ustalić przyczyny kolejnej awarii akumulatorów. Wszystkie parametry, które rejestruje komputer wózka miały prawidłowe wartości. A to drugi raz taka usterka na przestrzeni 8 miesięcy. Podejrzewam że może być jakaś ukryta przyczyna,  która powoduje tę awarię. Kończy mi się gwarancja na wózek, A jak to się znowu powtórzy i będę musiał ponownie wysyłać sprzęt do Wrocławia już na własny koszt?? Może ktoś zna jakiegoś speca, które w razie czego mógłby sprawdzić mój sprzęt  w Przemyślu, to proszę o kontakt do niego. Będę wdzięczny. Czekam z niecierpliwością na ciepłe i słoneczne dni, bo bardzo się stęskniłem za wyjazdami do miasta.

Ulotka str.1

Pierwsza strona ulotki

Ulotka str.2

Druga strona ulotki

Patronat PZM

Patronat nad wyprawą Polskiego Związku Motorowego
Go to Top