1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Previous
Next

O mnie Mirosław Bar

ImageUrodziłem się w 1960 roku w Przemyślu. Od 28 lat jestem w związku małżeńskim z Ewą. Mamy dwoje dzieci – syna Arkadiusza lat 25 i córkę Annę lat 17

Więcej »

Historia choroby Od pierwszych objawów do dzisiaj

ImageByła jesień 1975 roku. Siedziałem w czwartej ławce na lekcji fizyki, gdy nagle przed oczyma zaczęły mi się pojawiać niewielkie przeźroczyste okręgi.

Więcej »

Jak można pomóc 1% z PIT, darowizna, zbiórka publiczna

ImagePrzekaż swój 1 procent
To nic nie kosztuje!
Możesz dać mnie, zamiast fiskusowi.

Więcej »

16Cze

W KALWARII

Tym razem odbyłem przejażdżke  samochodem. Dzięki moim przyjaciołom z Stanów, Maćkowi i jego synowi, którzy mnie wsadzili do auta, zajechałem, jako oczywiście pasażer do klasztoru w Kalwarii Pacławskiej. Pojechaliśmy też do Arłamowa, gdzie nasi piłkarze przygotowywali się do mundialu i gdzie ja  wielokrotnie organizowałem rajdy samochodowe. Fajnie było śmignąc drogami które tak dobrze znam. Żal jednak i to wielki żal, że sam nie mogę wsadzić się do kokpitu, chwycić za kierownicą i poczuć smak jazdy samochodem. Smak wolności, smak niezależności. Brakuje mi tego, bardzo brakuje.

14Lip

W PUBIE

Myślałem, planowałem i w końcu zrealizowałem. Dzięki mojej  serdecznej koleżance Lenie, dzięki Leno, po raz pierwszy dojechałem moim  czarno-srebrnym Lamborghini do rynku mojego pięknego miasta. W miłym towarzystwie, a był jeszcze Grzesiek, syn Leny, spędziłem popołudnie. Przetarliśmy wspólnie szlak I teraz wiem, że mogę moim pojazdem  pobuszować po centrum miasta. Pamiętacie, pisałem kiedyś, że bardzo bym chciał pojechać do pabu, posiedzieć, pogadać  i wypić małe co nieco. W końcu się udało i małe bezalkoholowe z soczkiem w Wareckiej degustowałem. Teraz czas na odkrywanie innych dróg, ścieżek i kierunków. Licząc na to, pozostaje z nadzieją.

Ulotka str.1

Pierwsza strona ulotki

Ulotka str.2

Druga strona ulotki

Patronat PZM

Patronat nad wyprawą Polskiego Związku Motorowego
Go to Top