1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

06Kwi

Wniosek złożony

Złożyłem wniosek do PEFRON u na dofinansowanie fotela schodowego. Maksymalna kwota  wsparcia zakupu to 10 tyś zł. Brakuje jeszcze 20 tyś. Ale dam radę. Znalazłem też firmę która zamontuje mi ten fotel o 5 tyś taniej niż Stanach. Rozpatrzenie wniosków nastąpi w maju.  Czas realizacji zamówienia od podpisania umowy to 6 tygodni. Mogę liczyć, że na przełomie czerwca i lipca będę zjeżdżał i wyjeżdżał.

 

28Gru

O mnie

Image Kilka słów o mnie..

Nazywam się Mirosław Bar.
Urodziłem się w 1960 roku w Przemyślu. Z miastem tym jestem związany do dnia dzisiejszego. Od 28 lat jestem w związku małżeńskim z Ewą. Mamy dwoje dzieci – syna Arkadiusza lat 25 i córkę Annę lat 17.

Poniżej przedstawiam kilka podstawowych informacji dotyczących mojej osoby..

Czytaj więcej: O mnie

28Gru

Bo liczy się serce

Image Gdy człowiek nie może wykonywać najprostszych czynności czy obowiązków domowych, gdy nie może kontynuować pracy zawodowej, nie może realizować swoich zainteresowań, pasji i z dnia na dzień zostaje odcięty od tego co dla każdego jest normą - zastaje zamknięty w kapsule, kapsule niemocy. Wie, że nie ma takiego specyfiku, który mógłby pomóc, wie, że czeka go katorżniczo ciężka praca by powoli krok po kroku stawać na nogi, by po raz kolejny w życiu odzyskiwać sprawność fizyczną i nie wie jaki będzie efekt finalny - wówczas potrzebuje wsparcia.

Czytaj więcej: Bo liczy się serce

Go to Top