1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

O mnie

Nazywam się Mirosław Bar. Urodziłem się w 1960 roku w Przemyślu. Z miastem tym jestem związany do dnia dzisiejszego. Od 28 lat jestem w związku małżeńskim z Ewą. Mamy dwoje dzieci – syna Arkadiusza lat 25 i córkę Annę lat 17.

Podstawowe informacje:


Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, 30 letni okres pracy oraz stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego.

Ukończyłem Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Rzeszowie na Wydziale Społeczno-Pedagogicznym oraz Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii. Ponadto ukończyłem kilkadziesiąt form doskonalenia zawodowego w tym z zakresu organizacji i zarządzania, min: Nowoczesne zarządzanie, Projektowanie doskonalenia, Podstawy marketingu, Zarządzanie w placówce oświatowej i wewnętrzne wspieranie jakości pracy, Organizacja i zarządzanie oświatą, Mierzenie jakości pracy szkoły, Planowanie i organizacja badań osiągnięć uczniów, Konstruktywne kierowanie oświatą, Manadzer oświaty.

Zatrudnienie:


1984 – 1991 - Szkoła Podstawowa nr 10 w Przemyślu - nauczyciel
1991 – 1995 - Kuratorium Oświaty w Przemyślu – dyrektor Wydziału Nadzoru Pedagogicznego
1996 – do chwili obecnej - Szkoła Podstawowa Nr 15 w Przemyślu – dyrektor
2001 – 2011 ekspert z listy Ministra Edukacji ds. awansu zawodowego

Za osiągnięcia zawodowe, działalność w strukturach Polskiego Związku Motorowego i działalność społeczną w organizacjach non profit otrzymałem nagrody i odznaczenia.

Odznaczenia:


Odznaka Honorowa PZM - brązowa
Odznaka "Zasłużony działacz Kultury Fizycznej"
Odznaka Honorowa PZM - srebrna
Odznaczenie "Czarny Krzyż"
Medal Komisji Edukacji Narodowej
Odznaka Honorowa PZM - złota

Nagrody:


Kuratora Oświaty - Dwukrotnie
Prezydenta Miasta Przemyśla - Dwukrotnie
Ministra Edukacji Narodowej- Dwukrotnie

W pracy, w działalności społecznej i w życiu rodzinnym kieruję się wymyśloną przeze mnie kilkanaście lat temu zasadą, którą traktuję jako motto życiowe.

PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ,
PO DRUGIE NIE PRZESZKADZAĆ,
A PO KOLEJNE - WSPIERAĆ I POMAGAĆ


Proponuję Ci byś jednak zajrzał w menu i zapoznał się z historią mojej choroby, rehabilitacją, moimi pasjami i pracą. Jeżeli chcesz mi pomóc to kliknij tu

Go to Top